Про компанію «VIP-територія»

“Ми завжди прагнемо зробити ваш будинок затишним та стильним„

VIP - Територія

Колектив компанії «VIP-територія» спрямовує творчу енергію на те, щоб в дизайнерських рішеннях використовувалися тільки самі якісні декоративні матеріали українських та зарубіжних виробників. VIP-територія з 2001 року продає оздоблювальні матеріали на Українському і зарубіжних ринках і сполучної ланки між замовником і дизайнером, зросла до повноцінного виробника декоративної продукції.

Ми спеціалізуємося на виконанні будівельно-оздоблювальних робах, виробляємо і продаємо декоративні матеріали. VIP-територія пропонує понад 5000 видів фарб, грунтів, лаків, декоративних штукатурок, зразків штучного каменю, шпалер, фресок, модульних панно та інших декоративних матеріалів від українських та зарубіжних виробників.

Салон. Запрошуємо Вас відвідати наш затишний салон, де в спокійній атмосфері, за чашкою кави або чаю, ви обговорите проекти та підберете необхідні матеріали. До ваших послуг високопрофесійне італійське тонувальне обладнання. Сотні викрасок, зразків, стендів з нанесеними фактурами і декоративними ефектами допоможе вам визначитися з вибором оздоблення. Також в салоні декоративних матеріалів VIP-територія ми надаємо доступ до великої бібліотеки каталогів виробників оздоблювальних матеріалів. Будемо раді бачити вас в затишних шоу-румах, у Вінниці і Могилів-Подільському.

Торгова марка «Grandeco». Зовсім недавно ми почали власне виробництво декоративних фарб і штукатурок під торговою маркою «Greendeco». Ми виробляємо продукцію Greendeco в Україні з сертифікованої закордонної сировини, тому Greendeco коштує дешевше італійських декоративних штукатурок і при цьому створюе справді якісний продукт європейської якості.

Наші партнери. Партнерами «VIP-території» є такі компанії як: Primalex (Чехія), Bondex (Данія), Antica Signoria (Італія), Tattoo (Італія), Oikos (Італія), Novacolor (Італія), Coverit (Італія), Candis (Італія), Cebos (Італія) та багато інших.

Проекти. Атмосфера «VIP-території» цілком відповідає її назві. Тут збираються талановиті та грамотні фахівці, що мають хороший смак, великий досвід, масу ідей, величезне бажання розвиватися та не зупинятися на досягнутому. За роки роботи було виконано велику кількість проектів створених, як нашими спеціалістами, так і партнерами.

Засновники компанії

ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ

ВЛАСНИК

МИКОЛА МИКОЛАЙОВИЧ

ВЛАСНИК
VIP-Територія

Ми створюємо затишок

ПРО НАС ГОВОРЯТЬ

НАС РЕКОМЕНДУЮТЬ

Колектив компанії «VIP-територія»

Наш колектив складається з професійних людей, готових оперативно і якісно обслуговувати клієнтів компанії «VIP-територія»

КОЩЕЄВ ОЛЕГ

ІНТЕРНЕТ-МАРКЕТОЛОГ

ОЛЕКСАНДР

КОНТЕНТ-МЕНЕДЖЕР

ЦІО НАДІЯ

МЕНЕДЖЕР З ПРОДАЖУ

КОРЖЕНЕВСЬКИЙ ЄВГЕН

БРЕНД МЕНЕДЖЕР «GREENDECO»

МАРІМОНЧІК ОЛЕКСАНДР

МАЙСТЕР ТОНІРОВЩИК

ВІКТОРІЯ

ДИЗАЙНЕР ІНТЕР'ЄРІВ

ВОЗНіЙ НАТАЛІЯ

МЕНЕДЖЕР З ПРОДАЖУ

ЖОВНЕР ОЛЕКСАНДРА

СТАРШИЙ МЕНЕДЖЕР З ПРОДАЖУ

ДОВЖЕНКО ДМИТРО

ТЕХНОЛОГ

КАРЕЛІН ВЛАДИСЛАВ

КЕРІВНИК САЛОНУ

Де знайти нашу продукцію

ВІННИЦЯ

просп. Космонавтів, 23

Телефон:
+38 (097) 018 77 37
+38 (063) 320 03 60

МОГИЛІВ-ПОДІЛЬСЬКИЙ

3-я Гвардійська, 15/1

Телефон: +38 (097) 238 22 95