Блог про ремонт і дизайн

10 секретів: як можна поліпшити свій будинок

1. Перше правило в декоруванні - це те, що ви можете порушити всі інші правила.

Майже всі декоратори скажуть вам, що правила повинні бути порушені. Важливіше ніж будь-які правила це те, щоб декор у вашому будинку відображав ваш стиль життя і вас, як особистість.

2. В дизайні приділіть увагу стелям це саме забутий простір в кімнаті

При оформленні інтер’єру люди схильні відразу думати про стіни, а потім про меблі, а потім про підлогу, але рідко люди думають про те, що нагорі. Стелі відображають природне світло, що надходить з вікон.

3. Додайте акценти червоного

Вам не обов’язково бути шанувальником червоного кольору, щоб оцінити його в невеликих дозах. Просто натяку на цей відтінок достатньо, щоб привернути увагу і зробити кімнату цікавою.

4. Менше-це більше

Будьте обережні, не перевантажуйте кожен вільний кут простору, особливо коли його функціональні потреби прості.

5. Додайте в приміщення живої зелені

Додайте рослини і квіти до Вашого інтер’єру. Живі рослини також допомагають природним чином поліпшити якість повітря в приміщенні.

6. Перенесіть свій власний досвід в дім

Що робить ваш будинок унікальним, ваш власний будинок – це те, що у вас є. Покажіть свої особисті речі, щоб розкрити свою особистість, пригоди і досягнення

7. Отримуйте задоволення від декорування

Не бійтеся пробувати щось нове. Ви завжди можете змінити це. Меблі можна переставити а стіни перефарбувати. Так і з усіма речами, в домашньому декорі, спробуйте щось нове, вам може сподобатися!

8. Зробіть свій будинок комфортним для життя

Неважливо, який ваш власний стиль. Найголовніше – зробити ваш будинок зручним для життя. Добре спроектований будинок – зручний і функціональний.

9. Освітлення має вирішальне значення.

Проведіть час у всіх кімнатах вашого будинку протягом дня, і ви помітите, яке освітлення потрібно доповнити. Правильний тип освітлення в правильному місці додасть простору і теплоти в ваш будинок.

10. Аксесуари це душа кімнати

Аксесуари-відмінний спосіб зв’язати всі елементи декору разом. Вони можуть зібрати всі частини разом і надати простору закінчений вигляд. Аксесуар – це ще один спосіб додати особистий контакт до вашого приміщення, оскільки вони часто розповідають історію про те, де ви були і які ваші інтереси.

Залишити відповідь